Contact

Wilt u meer informatie over onze diensten? Via deze pagina kunt u onze verantwoordelijken rechtstreeks contacteren. Zij nemen dan zo snel mogelijk opnieuw contact met u op.

Bovendien kunt u via de pagina ‘Offerte’ een vrijblijvende prijsaanvraag versturen.  

Algemene directie

Kint Herman
General manager
Tel:    +32 (0)9 353 91 91
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
Gsm:  +32 (0)495 27 91 91
E-mail: herman@kintrans.be

Kint Danny
General manager
Tel:    +32 (0)9 353 91 92
Fax:   +32 (0)9 353 91 97
Gsm:  +32 (0)495 27 91 92
E-mail: danny@kintrans.be

Planning autotransport

Kint Herman
Tel:    +32 (0)9 353 91 94
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
Gsm:  +32 (0)495 27 91 91
E-mail: herman@kintrans.be

De Witte Danny
Tel:    +32 (0)9 353 91 91
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: danny.dw@kintrans.be

 

 

 

 

Garage

Kint Danny
Tel:    +32 (0)9 353 91 92
Fax:   +32 (0)9 353 91 97
Gsm:  +32 (0)495 27 91 92
E-mail: danny@kintrans.be

Kwaliteit en preventie

Vandemeulebroucke Katty
Tel:    +32 (0)9 353 91 95
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
Gsm:  +32 (0)495 27 91 93
E-mail: katty@kintrans.be

Personeel

Dobbelaere Evelien
Tel:    +32 (0)9 353 91 96
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: evelien@kintrans.be 

Pierets Els
Tel:    +32 (0)9 353 91 93
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: els@kintrans.be

Administratie

Facturatie

Pierets Els
Tel:    +32 (0)9 353 91 93
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: els@kintrans.be

Autotransport:

Dobbelaere Evelien
Tel:    +32 (0)9 353 91 96
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: evelien@kintrans.be 

Boekhouding

Pierets Els
Tel:    +32 (0)9 353 91 93
Fax:   +32 (0)9 355 29 26
E-mail: boekhouding1@kintrans.be

 

    

 

Offerte

Als u geïnteresseerd bent in een offerte van ons, vul dan de onderstaande gegevens zo volledig mogelijk in.

Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met u op.