09 353 91 91 09 353 91 91

De referentie in zijn vak 

Kintrans staat al jaren garant voor een uitstekende transportservice. Vraag een offerte aan.

Neem contact op met Kintrans

Neem op deze pagina contact op met Kintrans uit Desteldonck. Wilt u meer informatie over onze diensten? Via deze pagina kunt u onze verantwoordelijken rechtstreeks contacteren. Zij nemen dan zo snel mogelijk opnieuw contact met u op. Bovendien kunt u via de pagina ‘Offerte’ een vrijblijvende prijsaanvraag versturen.

Algemene directie Kint Herman
General manager
Tel: +32 (0)9 353 91 91
Gsm: +32 (0)495 27 91 91
E-mail:herman@kintrans.be
Kint Danny
General manager
Tel: +32 (0)9 353 91 92
Gsm: +32 (0)495 27 91 92
E-mail:danny@kintrans.be
Planning autotransport: planning@kintrans.be Kint Herman
Tel: +32 (0)9 353 91 94
Gsm: +32 (0)495 27 91 91
E-mail:herman@kintrans.be
 
Garage Kint Danny
Tel: +32 (0)9 353 91 92
Gsm: +32 (0)495 27 91 92
E-mail:danny@kintrans.be
 
Kwaliteit en preventie Vandemeulebroucke Katty
Tel: +32 (0)9 353 91 95
Gsm: +32 (0)495 27 91 93
E-mail:katty@kintrans.be
 
Personeel Dobbelaere Evelien
Tel: +32 (0)9 353 91 96
E-mail:evelien@kintrans.be
Pierets Els
Tel: +32 (0)9 353 91 93
E-mail:els@kintrans.be
Administratie Facturatie Pierets Els
Tel: +32 (0)9 353 91 93
E-mail:els@kintrans.be
Autotransport: Dobbelaere Evelien
Tel: +32 (0)9 353 91 96
E-mail:evelien@kintrans.be Boekhouding Pierets Els
Tel: +32 (0)9 353 91 93
E-mail:boekhouding1@kintrans.be
Contact
Cookie-instellingen aanpassen

Beste gebruikers, deze site bewaart cookies op uw computer. Het doel is om uw ervaring op onze website te verbeteren en u tegelijkertijd meer gepersonaliseerde diensten aan te bieden.

Als u meer informatie wilt over de cookies die wij gebruiken, raadpleeg dan ons Privacybeleid. Door cookies te accepteren, stemt u in met het gebruik ervan. U kunt de instellingen van de cookies ook aanpassen.

Als u weigert, worden uw gegevens niet bijgehouden wanneer u deze site bezoekt. Er wordt slechts één cookie gebruikt in uw browser om uw voorkeur dat u niet gevolgd wilt worden te onthouden.

  • Instellingen aanpassen
  • Alle cookies accepteren en verdergaan naar de site